Rezervace auta ...
 

Důležité: Auto je závazně rezervováno až v okamžiku, kdy Vám zašleme potvrzovací email. Prosím, dobře si zadaný email zkontrolujte. Také prosíme o vyplnění telefonního čísla, na kterém Vás můžeme kontaktovat v případě nejasností nebo potřeby upřesnění místa doručení. Potvrzovací email bude obsahovat přesnou dobu doručení a vrácení auta, cenu za celou zápůjčku a další upřesňující informace.

Aby byla rezervace platná, je potřeba uhradit zálohu na převzetí vozu. Detaily jsou uvedeny dole na této stránce.

  

Kontrola objednávky

Níže je souhrn Vaší rezervace a konečná cena. Zkontrolujte prosím údaje.

 


 

Kdy rezervaci potvrdíme?

Rezervace obvykle potvrzujeme emailem do druhého dne. Pokud máte k rezervaci jakékoliv dotazy, jsme Vám plně dispozici na telefonním čísle 725 471 327 nebo na emailu pujcovna@lefkada-pujcovna.cz . V případě rezervací a následného doručení auta garantujeme vždy skupinu. Podle obsazenosti a situace může být konkrétní typ auta změněn na jiný, ovšem pouze v rámci skupiny. Pokud bychom neměli k dispozici jiný vůz ve stejné skupině, doručíme vůz ze skupiny vyšší, avšak bez doplatku.

 

Proč požadujeme zálohu?

Prosíme o pochopení. Auta vozíme klientům k jejich ubytování často třeba přes půl Lefkady. Záloha na převzetí auta je ve výši 10% z půjčovného a slouží jen a pouze k vyloučení falešných rezervací. Zálohu Vám pak odečteme od celkové částky k zaplacení, takže na místě zaplatíte o to méně. Záloha se platí v českých korunách na normální korunový účet zde v ČR. Pro zaplacení může využít jakýkoliv způsob převodu - internetbanku, mobil banku, klasický platební příkaz...