Loading
Platby kartou jsou možné, ale neyžadujeme je. Ani kreditní, ani debetní.
Rezervujeme vždy především skupinu, pokud máte požadavek na konkrétní auto, napište ho, prosím, do poznámek, pokusíme se ho přistavit. Vždy garantujeme pouze skupinu, ale obvykle to ničemu nevadí, ve skupině jsou vždy auta zhruba stejných parametrů. Pokud náhodou není možné přistavit auto z požadované skupiny, přistavíme Vám bez doplatku auto ze skupiny vyšší.
Auto doporučujeme rezervovat co nejdříve. Býváme poměrně vytíženi a zejména v sezoně může být s dostupností problém. Brzy není nikdy, první klienti si auta na sezonu často rezervují již v lednu či únoru. Ale i když koupíte last minute zájezd, nemusí být nic ztraceno, občas někdo rezervaci zruší nebo se nám povede zařadit do nabídky další auto, takže pošlete rezrevaci tak, jak Vám to vyjde, často je možná i dohoda třeba na změně auta nebo posunu termínu.
Ano, to je možné, stejně tak je možné přistavení na letiště a vrácení v letovisku a obráceně, auto si můžete nechat přistavit k Vašemu ubytování a vrátit ho na letišti. To samé platí pro přístav.
Auto Vám přivezeme až přímo k Vašemu ubytování a to bez ohledu na lokalitu. Někdy jedeme i třeba 40-50 kilometrů, jet tam musí dva lidé dvěmi auty. Přistavení je pro klienta zdarma, ale potřebujeme mít jistotu, že tam klient bude a auto, které si rezervoval, opravdu převezme. Výše zálohy bývá okolo 10% a platí se v českých korunách převodem na český účet. Záloha na doručení se v případě včasného zrušení vrací zpět v plné výši zpět. Za včasné zrušení se považuje zrušení emailem nebo sms do 10 dnů před plánovaným doručením vozu. V případě zrušení rezervace později vrácení zálohy není možné. Zrušení musí být námi potvrzeno zpět.
K převzetí vozu potřebujete řidičský průkaz (stačí ten, co máte zde v ČR) a doklad totožnosti jako třeba pas nebo občanský průkaz.
Auto nedáváme ani s plnou ani s prázdnou nádrží. Když Vám auto předáváme, je ve formuláři vyznačen stav PHM s přesností na 1/4. S přibližně stejným množstvím byste měli auto zase vrátit. To znamená, že pokud v nádrži bude při předání 1/2, měla by tam být zase 1/2 i při vrácení. Ukazatel je však orientační, litry nikdo nepočítá. Pokud byste chtěli auto přistavit s plnou nádrží, je to za příplatek ve výši ceny benzínu dle obsahu nádrže. Auto pak můžete vrátit s prázdnou nádrží.
Ne, auta půjčujeme s neomezenými km, můžete najet kolik kilometrů budete chtít.
Při rezervaci se vždy klientů ptáme na číslo letu. Pokud jste nám ho dávali, dělat nemusíte nic. Hlídáme si přílety podle letištního systému a Váš přesný čas příletu vidíme, takže na Vás budeme čekat tak, jak budete potřebovat. Pokud jste nám číslo letu nedávali, prosíme, jakmile se o zpoždění nebo jiné změně dozvíte, zavolejte nám ihned na číslo uvedené zde v kontaktech.
Pokud máte přistavení vozu k ubytování nebo na jiné domluvené místo, měli byste tam na nás v určený čas čekat. Ideálně na recepci, pokud objekt recepci nemá, tak před objektem. Obvykle jezdíme plus mínus pár minut, pokud máte auto třeba na 9:00, měli bychom se do 9:20 určitě dostavit (často jedeme přes celý ostrov nebo nás zdrží klient před Vámi, není možné příjezd načasovat úplně přesně). Pokud Vás tam nenajdeme, zkoušíme volat na číslo uvedené v rezervačním formuláři. V každém případě nám na sebe doručení vždy navazuje s dalšími klienty, takže Vás nemůžeme shánět a hledat nějak déle. Pokud se stane, že se do cca 20 min po domluveném čase neodstavíme, nebo se mineme z jiného důvodu, volejte nás na číslo v kontaktech pro další domluvu.
Pokud se Vám přihodí drobná nehoda (rozbité zrcátko, poškrábaný či promáčklý blatník ...) z Vaší viny, nechte to být. Pokud to má na svědomí někdo jiný, je dobré si opsat jeho spz a údaje o druhém řidiči. Pokud se stane něco vážnějšího, je potřeba zavolat policii a opsat si všechny údaje o protistraně. I když o policii a naše zástupce na Lefkadě se moc starat nemusíte, protože policii obvykle zavolají lidé okolo a naší půjčovnu zavolá policie, vždy nás zavolejte na tel z kontaktů, kde se česky domluvíme, co dál.
Poklud ztratíte nebo poškodíte klíčky od vozu (nejčastěji je klienti "utopí"), je potřeba nás zavolat. Auto Vám odemkneme a klíčky Vám dáme náhradní, ale vždy se hradí doprava těchto klíčků a také je potřeba nové klíčky zaplatit. Cena se řídí ceníkem obchodního zastoupení značky vozu, který máte zapůjčený.